فروش کتاب آموزش کامل cng فروش کتاب آموزش کامل cng
😍مطالب عمومی😍

فروش کفن ضد آتش و عذاب قبر! + عکس

کفن ضد آتش و عذاب قبر
کفن ضد آتش و عذاب قبر

به گزارش برنا؛ این روزها که صنعت جهان در حال پیشرفت و پیچیده شدن است هر از چند گاهی خبرهای عجیب و غریبی از گوشه و کنار دنیا در رابطه با تولید انواع محصولات جدید می شنویم که شنیدن بعضی از این خبرها چیزی جز بهت و حیرت در پی ندارد برخی از افراد با اقدامی ناشایست دست به کارهایی می زنند تا بتوانند افکار عمومی به ویژه مسلمانان را مختل کنند و به نحوی تنشی در عقاید و اعتقادات مذهبی آنها ایجاد کنند.

چراکه شخصی به نام جوبلی احمد هوجا با اینکه خود عالم دینی ترکیه می باشد ولی بسیاری از عقاید مذهبی را نفی کرده و خود در ترکیه از طریق یک سایت اقدام به تبلیغ و فروش کفن هایی کرده است که بر اساس گفته ها روی این کفن ها از پوست آهو ادعیه ها و اسماء الهی نوشته شده که مرده را در شب اول قبر از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند در حالی که این اقدامات از نظر دینی هیچ تآثیری بر کم و زیاد کردن عذاب قبر و اعمال مرده ندارد.

بر اساس این گزارش در حالی که قیمت معمولی یک کفن در ترکیه حدود 70 لیر است ، این وب سایت برای فروش کفن های ضد آتش و ضد عذاب بیش از 370 دلار از خریداران می گیرد.

بر اساس ادعای این وب سایت روی این کفن ها از پوست آهو ادعیه ها و اسماء الهی نوشته شده که مرده را در شب اول قبر از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند.

منبع : برنا

ختمو ختم قرآن آنلاین
برچسب ها
عشق شیرین عشق شیرین

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام،کفن ضد آتش و عذاب قبرو امثالهم !!!!!!! میگن تا خر هست خرسوار هم هست!! احکامی که باسم دین اسلام ايننچنين عالماني به خورد مردم عوام داده اند، نگاه کنی،اکثريتش را میشود با پرداخت مبلغی تحت عنوان ،کفاره، جریمه،وووووووو ایشان از جهل و جهالت عوام سواستفاده و برای خود کیسه ای دوخته اند،! نمونه ش اینکه گفته اند، میت اگر نماز قضا داشته ،وظیفه و به گردن پسر بزرگ است که بجا آورد،{{،اینان خود بهتر از همه میدانند که پسر بزرگ اگر خیلی همت !!! داشته باشد نماز خود را بجا میاورد! }}در غیر اینصورت پولش را بدهند به شیخ (ملایی) که نمازهای قضای میت را بخواند،،،،آخه عالم خان!خدا چه نیازی به نماز و روزه و واجب و مستحبات بنده اش دارد،نماز و روزه و امثالهم توشه ایست برای آخرت خود شخص! ! الهی دانایی ده که در راه نیفتیم ،بینایی ده که در چاه نیفتیم،آمين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن